Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Sağlık Hizmetleri ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfı Dışı Personelin Atama ve Yer Değişikliği Yönergesinin 7 nci maddesi doğrultusunda; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (a) bendine göre istihdam edilen İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı birimlerinde görev yapan  personelden, İlimiz emrine naklen atanma talebinde bulunmak isteyenler için yazımız ekinde sunulan belgelerin doldurularak Müdürlüğümüze teslim edilmesi.

Pazartesi, 18 Temmuz 2016 13:36

CAMİAMIZA DUYURU

CAMİAMIZA DUYURU

      Bir avuç hukuksuzun silah zoruyla anayasal düzenimizi tehdit etmelerine üzülerek şahit olmuş durumdayız. Ülkemizde girişilen darbe kalkışması Aziz Milletimizin tercihinin hiçe sayılmasıdır ve ülkemizin geleceğine konulmuş bir bombadır. Çok şükür ki milletimiz bir yumruk halini alarak durumu bertaraf etmiş ve kazanan yine demokrasimiz olmuştur. 

 

      Sağlık camiası olarak bizler Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin varlığının, birliğinin ve bütünlüğünün her daim taraftarı olacağını bildirir, şehitlerimize rahmet ve yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

                                      

                                                                                                                                                                                   Dr.Alpaslan EROL

                                                                                                                                                                                    İl Sağlık Müdürü